Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Бібліотека с. Малий Ключів

Опис

 Бібліотека с. Малий Ключів була створена в 1953р.- це була хата читальня. Завідуючий був Костів Микола Михайлович. На той час книг було 190 примірників. У 1953р.в листопаді очолив бібліотеку Марусяк Василь Данилович. В ремонті бібліотеки допомагала сільська рада на чолі з головою  сільської ради Свищук Миколою Павловичем.  Марусяк Василь Данилович  в  1957р. закінчив Чернівецький культурно – освітній технікум і почав ремонт бібліотеки. В ремонті допомагав голова колгоспу Досінчук Микола Васильович.  В 1961р. присвоєно: "Бібліотека відмінної роботи".  У 1967 р. бібліотека переходить у колишній клуб. З 1989р. 25 травня стає зав.бібліотекою- філіалом Костів Марія Юріївна. В 1994р. закінчила  Калуське державне  училище по спеціальності – бібліотекар.   Зав.бібліотекою Марія Костів звернулася до голови  сільської ради Свищук В.М. по питанню обговорення бібліотеки яка вже не підлягала для ремонту. Він запропонував приміщення сільської ради де раніше був побут комбінат. Але це приміщення потребувало капітального ремонту. Своїми силами зробила штукатурку приміщення , побілку, залито сходи. Звернулася за допомогою до завідуючого районним відділом культури Клапчука Богдана Степановича поміняти  двері та дати фарби на покраску підлоги, дверей і вікон. У чому не відмовив. А також була допомога з школи, будинку культури, сільської ради (перенесення стелажів, книг та столів).   А  3 грудня1998р. бібліотека-філія починає працювати в приміщенні сільської ради. Районний відділ культури допоміг поміняти вікна і двері на енергозберігаючі та закупили конвектор коли проводився газ. Під керівництвом  директора районної бібліотеки О.І.Бирчак.      

Протягом року бібліотека-філія проводить  зустрічі з письменниками,  презентації книг, літературні години, свята, бесіди, обговорення книг, висвітлює книжкові виставки до пам’ятних та знаменних дат.


Зустріч з автором книги «Історія родини»  Я.Бакай.

Читання в голос.

Екскурсія у бібліотеку .

Театралізоване дійство: до 207р.від дня народженя Т.Г.Шевченка.

 150р.від дня народження В.Стефаника.

 До нас завітали колядники.

 79р.створення УПА

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше