Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Бібліотека с. Молодятин

photo

Опис

В 1925 році згадується в селі Молодятин наявність читальні, клубу. Приблизно в цей час було створено культ- освітній заклад « Просвіта», головою якого був обраний культурно- громадський діяч отець Костянтин Балицький (1880-1936).

 

Він проводив велику роботу серед молоді, поповнював парахіяльну книгозбірню читальні новими виданнями «Просвіти», організовував хор і драматичний гурток, будував новий Народний дім( 1944 році пошкоджено, а пізніше розібрано) Сучасна бібліотека знаходилась біля церкви.

 

У 2018 році перенесено до Молодятинського виконавчого підрозділу. Бібліотека села Молодятин працює з різними категоріями населення, а саме: діти дошкільних закладів, від 1-9 класи, 10-11 класи, студенти технікумів, коледжів та університетів. Також бібліотека обслуговує державних службовців, вчителів Молодятинської гімназії, соціальних працівників, безробітних та людей пенсійного віку.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше