Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Будинок культури с. Княждвір

photo

Опис

Будинку культури с. Княждвір побудований у 1987 р. В приміщенні Будинку культури є кіно-концертний зал, дискозал з сучасними технічними засобами, кімнати для занять аматорською творчістю, бібліотека.

При Будинку культури працюють різноманітні гуртки народної творчості. Два з них: вокальний жіночий ансамбль та оркестр народних інструментів, ось уже 45 років дарують людям свою творчість. Ці колективи займають призові місця не тільки в нашому краї, а й за його межами.

За високу виконавську майстерність звання «народний аматорський» присвоєно оркестру народних інструментів в 1970 році, вокальному жіночому ансамблю в 1992 році.

В репертуарі цих колективів понад 30 творів українських композиторів, фольклорної музики Карпат, Молдови, Угорщини, Польщі.

Обидва колективи побували з гастрольними поїздками не тільки в Україні, а й в Польщі, Румунії, Німеччині, Білорусії, Росії, Молдові, частина оркестру їздила до Лівії та Японії.

Колективи постійні учасники та дипломанти Гуцульських фестивалів в м. Вижниця, смт. Путила, смт. Верховина, м. Косів, м. Рахів, м. Надвірна та м. Коломия, м. Яремча.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше