Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Печеніжинський ліцей

photo

Опис

Заклад загальної середньої  освіти забезпечує реалізацію права дитини на здобуття загальної середньої  освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту у ПТУ, ВУЗ І-ІІ, ВУЗ ІІІ-ІV  рівнів акредитації. Заклад працює на основі Статуту ліцею,за Комплексною цільовою програмою розвитку ліцею на 2018-2022 рр., навчальним планом на 2018-2019 н.р.

В закладі є 25 класів, де навчаються 583 дітей, з них двоє на індивідуальному навчанні за станом здоров’я (Грабовецький Василь, 10 клас, Досінчук Богдан,9 клас ).

 Учні ліцею є учасниками міжнародного проекту  Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України та Благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні». Також ліцеїсти беруть активну участь у Всеукраїнському конкурсі грантів для закладів освіти «Юні лісові рейнджери». Протягом чотирьох років на базі Печеніжинського ліцею діє пластовий гурток «Вовки»  від Івано-Франківського обласного дитячо – юнацького пластового центру.

 Ліцей працює над реалізацією такої методичної теми: «Створення умов для самовдосконалення вчителя та учня, формування ключових компетентностей в умовах розбудови нової української школи».

        Це дає змогу вирішувати такі завдання:

створення належних умов для розвитку, саморозвитку, виховання школярів, формування висококваліфікованих спеціалістів; 

надання якісних освітніх послуг;

організація безперервного удосконалення фахової майстерності та підвищення професійної компетентності педагогічних кадрів;

формування здоров’язбережувальної компетентності школярів;

цілеспрямована спільна робота педколективу і кожного вчителя над підвищенням рівня навчальних досягнень учнів з усіх предметів;

запровадження сучасних методик, новітніх педагогічних технологій навчання та виховання.

Проектна потужність - 860 учнів

Заклад зданий в екплуатацію у 1973 р.

Мова навчання - українська

 

Графік прийому громадян

Понеділок з 08.00 год. до 11.00 год.

Гуртки та секції

Гурток «Юний стрілець»

Влучний стрілець

Гурток «Знавці німецької мови»

Гурток «Дослідники німецької мови»

Гурток «Німецька із задоволенням»

Гурток «Знавців німецької мови»

Пластовий гурток «Вовки»

 Гурток  декоративно-ужиткового профілю

Хоровий гурток 2-11

Гурток  декоративно-ужиткового мистецтва

Гурток «Пішохідний туризм»

Гурток «Юний історик» група 1

Гурток «Юний історик» група 2

Правила прийому до закладу

  1. До 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів зараховують дітей, як правило, з шести років.
  2. Прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального  закладу ( крім спеціалізованого) здійснювати на  безконкурсній  основі, відповідно до території обслуговування.
  3. Для зарахування дитини до 1 класу батьки, або особи, які їх замінюють, подають заяву на ім᾽я  директора загальноосвітнього навчального закладу, копію свідоцтва про народження дитини та медичну картку встановленого зразка.
  4. При прийомі дитини до 1 класу є неприпустимим проведення тестувань, співбесід, екзаменів тощо з перевірки її знань щодо засвоєння навчально-виховної програми дошкільного навчального закладу.
  5. Наказ про зарахування дитини до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу видає директор на основі поданих документів, як правило, до початку навчального року.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше