Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Рунгурський ліцей

photo

Опис

У закладі освіти створені та функціонують :

- дошкільне відділення;

-початкова школа;

-гімназія

Дошкільні групи та класи у ліцею формуються згідно з нормативами їх наповнюваності, встановленим законодавством , з урахуванням наявності приміщень, що відповідають санітарно – гігієнічним вимогам для здійснення освітнього процесу та відповідно до кількості поданих заяв про зарахування до ліцею.

Ліцей є закладом загальної середньої освіти, що забезпечує здобуття повного, базового рівня середньої освіти.

Головною метою закладу освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної, початкової, базової, повної загальної середньої освіти.

Мовою навчання і виховання у закладі освіти є державна мова – українська.

У закладі освіти для здобувачів освіти 1- 4 класів працюють дві групи продовженого дня . Зарахування до груп продовженого дня і відрахування здобувачів освіти із них здійснюється наказом директора закладу освіти на підставі заяв батьків та осіб , які їх замінюють.

Станом на 01.01.2019 року в ліцеї навчається 238 учнів.

Кадровий склад :

Педагогічні працівники – 46

Технічний персонал -18

В ліцеї працюють гуртки та секції :

-«Влучний стрілець»

- «Юний стрілець»

- Хор «Щедрик»

- Хор учнів початкових класів

- Вчительсько – учнівський хор

-  «Краєзнавець»

-  «Еколого – натуралістичний»

- секція волейболу для дівчат та юнаків

 

 

Діти – це наші мрії, наша надія, наша радість. А кожна дитина – особливий світ, і пізнати його може той, хто разом з дитиною долучатиметься до його радощів, успіхів, тривог, хто розумітиме його самого. Саме тому основний критерій навчально-виховної роботи колективу ліцею : краще те,що краще для дитини, а не те, що зручно для дорослих.

 Весь колектив ліцею працює і намагається реалізувати   проблемне  питання  ліцею «Шляхи забезпечення якісної освіти та підготовки компетентного випускника»

 

Проектна потужність -600 учнів

Рік забудови - 1979р.

Мова навчання - українська

 

Режим роботи закладу 

з 07.30 год. по 19.00 год. Вихідні:субота, неділя, святкові дні.

Графік прийому громадян

Понеділок з 08.00 год. до 11.00 год.

 

 

Відділення  дошкільної освіти Рунгурського ліцею

 

Відділення дошкільної освіти Рунгурського ліцею  Печеніжинської селищної ради об'єднаної територіальної громади Коломийського району Івано – Франківської області
    «Козачок»- це маленький всесвіт, який вміщує в собі цілі галактики зі своїми законами, знаннями, інтересами. В дитячому садочку функціонує одна різновікова група. Світлі , просторі приміщення заповнюють дитячі голоси. З першого дня перебування дошкільному закладі діти оточені постійним піклуванням та увагою всього педагогічного колективу. Кожна дитина в садочку може знайти себе, збагатити свій життєвий досвід, навчитися пізнавати невідоме,непізнане та самоствердитися. М`які килими, яскраві іграшки , зручні меблі , заповнені свіжими пахощами зеленого розмаїття, світла та простора групова кімната бавлять і тішать малюків ; приваблює своїм неповторним інтер’єром простора та затишна спальна кімната .

    У дошкільному закладі працюють досвідчені люди, знавці своєї справи , які разом із адміністрацією закладу перебувають у постійному пошуку шляхів та оновлення дошкільної освіти . Колектив закладу – це однодумці , яких об’єднує найцінніше -ДИТИНА.

Педагогічна майстерність вихователів спонукає малят до спілкування, пошуку життєвих істин.

   Кожен педагог в садочку знаходиться в творчому пошуку , реалізує нові ідеї,бачить кожну дитину окремо серед великого дитячого колективу , враховує нахили та здібності.

У дошкільному відділенні працює  6 працівників:

вихователів – 2;

медична сестра – 1;

технічні працівники – 3 .

Проектнапотужність – 30 .

Рік відкриття – 2015 .

Мова навчання – українська.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше