Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Сопівський ліцей

photo

Опис

Заклад, який проголошує збереження цінностей дитинства, необхідність гуманізації навчання, особистісного підходу, розвитку здібностей учнів, створення освітнього середовища, що в сукупності забезпечують психологічний комфорт і сприяють вияву творчості дітей.

Заклад загальної середньої освіти забезпечує реалізацію повної загальної середньої освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту. Заклад працює за програмою: «Типова освітня програма, розроблена під керівництвом Р.Б. Шияна».

Проектна потужність – 395 учнів, у 2018-2019 н.р. навчається 242 учні.

Рік забудови - 1895 р. та 2002 р.

Мова навчання - українська

Графік прийому громадян

Понеділок з 08.00 год. до 11.00 год.

 

Гуртки та секції: «Влучний стрілець», «Юний стрілець», «Хоровий», хор хлопчиків, фольклорний ансамбль «Писанка», ансамбль сопілкарів, «Футбольний», «Волейбольний», центр дозвілля «Історико-краєзнавчий», ОДЕНЦУМ «Лісівники».

Прийом до закладу загальної середньої освіти здійснюється керівником на підставі:

- заяви батьків, або осіб, які їх заміняють;

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад;

- копії свідоцтва про народження дитини.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше