23-25 лютого оголошено днями жалоби з метою вшанування пам’яті захисника України Юрія ТАТАРЧУКА, який загинув під час бойового завдання з оборони територіальної цілісності України
Новина
Дні жалоби ![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Згідно розпорядження секретаря селищної ради у Печеніжинській громаді 23-25 лютого оголошено днями жалоби з метою вшанування пам’яті захисника України Юрія ТАТАРЧУКА, який загинув під час бойового завдання з оборони територіальної цілісності України.
Підприємствам, установам, організаціям територіальної громади, незалежно від форм власності скасувати проведення розважальних заходів.