Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

31 травня 2024 року на Прикарпатті завершено весняну кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу

Новина
06.06.2024
На території області, в тому числі і на території Печеніжинської громади, шляхом наземного розподілу на узліссях, узбіччях доріг, річок, сільськогосподарських угіддях, у лісах – на перехрестях доріг, на території вирубок розповсюджено приманки з вакциною.
 
Спеціалісти обласної державної лікарні ветеринарної медицини спільно з представниками користувачів мисливських угідь проводять контроль за станом споживання вакцини на контрольних ділянках на 4, 8 та 15 день після розкладання.
 
Нагадуємо жителям: приманка з вакциною, що має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна, – безпечна для людей і тварин. При виявлені приманок не варто брати їх до рук чи переносити з місць розкладання.
 
Джерело: Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше