Аптека Еден 2, селище Печеніжин, буде укладено Договір про відшкодування вартості препаратів відпуск ліків за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування громадян, які постражда

17.04.2024

Відповідно до розпорядження Печеніжинської селищної ради від 01.04.2024 №64 «Про оголошення конкурсу щодо відбору суб’єкта господарювання, який буде здійснювати відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів безоплатно, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Станом на 15.04.2024р. до відділу комунікації та документообігу Печеніжинської селищної ради Печеніжинської селищної ради звернувся один учасник фізична-особа підприємець КОРОЛЬ Ольга Дмитрівна, звернення від 02.04.2024 №576/02-81/140 (Аптека Еден 2, селище Печеніжин, вулиця Лесі Українки, будинок 1), з якою буде укладено Договір про відшкодування вартості препаратів відпуск ліків за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.