COVID-19: Оперативна інформація на 03.04.2020

03.04.2020

?Станом на 09:00 3 квітня на амбулаторному лікуванні перебуває 25 осіб з ознаками ГРВІ, громадян з підозрою на COVID-19 на території громади не зареєстровано.

?‍⚕️?‍⚕️Лікарі наполегливо рекомендують, що вже сьогодні кожен, незалежно від віку та стану здоров’я, має навчитися вимірювати власну частоту дихання. У нормі в дорослих та дітей, старших як 5 років, вона має бути до 20 вдихів та видихів за хвилину. Якщо ж людина дихає за хвилину понад 30-35 разів – це привід негайно звернутися до лікаря. У разі пневмонії будь-якого походження насамперед зростає частота дихання. Це основне правило, яке нині мають засвоїти всі.

І ПАМ'ЯТАЙТЕ ‼️ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА - ЦЕ НАЙКРАЩИЙ СПОСІБ БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ‼️