Давайте спільними зусиллями зробимо нашу громаду чистішою!

Шановні жителі громади!

?Звертаємось до всіх керівників підприємств, організацій, голів фермерських господарств та товариств, а також до всіх жителів Печеніжинської громади з великим проханням провести заходи із благоустрою на територіях, що перебувають у вашій власності чи користуванні, а також на прилеглій до них території, власні двори та привести їх у належний санітарний стан.
Погодьтеся: проживати в чистому оточенні значно приємніше.

➡️Ми можемо дозволити собі і нашим дітям та внукам жити в чистому довкіллі.

Але пам'ятайте про заборону спалювання сміття, адже це завдає непоправної шкоди довкіллю та здоров'ю людей.
Шо особливо важливо в цей час - дотримуйтеся правил карантину, бережіть себе та своїх рідних.

Приберіть за собою
Простір навколо формуєш ти