Для них національна ідея - це сенс усього їхнього життя. Зазвичай короткого, адже зовсім молодими воїни УПА гинули в бою, щоб ми сьогодні з гордістю могли зватися українцями
Новина
Для них національна ідея - це сенс усього їхнього життя. Зазвичай короткого, адже зовсім молодими воїни УПА гинули в бою, щоб ми сьогодні з гордістю могли зватися українцями.
Тепер уже нащадки повстанців самовіддано стоять на захисті нашої держави. І сьогодні, уже традиційно, в урочищі Петричєва в Рунгурах зібралися, щоб віддати шану воїнам УПА, помолитися за їх спокій та подякувати за подвиги та велику любов до України.
Слава Героям усіх часів!
Фото: Відділ культури і туризму Печеніжинської селищної ради
![](/storage/news/galleries/d05dbeb0e331de980e773e12da6a6242.jpg)
![](/storage/news/galleries/7f480ac67f72d87b74bde9b5974440ae.jpg)
![](/storage/news/galleries/7e2c05d2c17484841bea553af2e01027.jpg)
![](/storage/news/galleries/f43170649bc2e43d4453b1e27e88bd4e.jpg)
![](/storage/news/galleries/3cd71da4fde7c50fdfcc4af44079d460.jpg)
![](/storage/news/galleries/5992267d82cc9c3bb7b50cb2a639a5fd.jpg)