Другий етап Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", який проходить під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" в Печеніжинській громаді
Новина
Відбувся ІІ етап Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч" з баскетболу серед дівчат в Печеніжинському ліцеї. На урочисту церемонію відкриття завітали голова Коломийської районної військової адміністрації Любомир ГЛУШКОВ та заступник голови РДА Нестор ПЕЧЕНЮК, які привітали учасниць та побажали успіхів у змаганнях. З вітальним словом звернулися також секретар Печеніжинської селищної ради Олександра ДУДІНЧУК і начальник відділу освіти, молоді та спорту Михайло ЯВОРСЬКИЙ.
За результатами змагань перемогу здобули учениці Слобідської гімназії
, друге місце у команди Княждвірського ліцею
, а третє - у Молодятинської гімназії
.
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у наступному етапі.
![](/storage/news/galleries/022f9f8b7622d54657b0f0188d45a15d.jpg)
![](/storage/news/galleries/903c66fd1efaf17d9d8050f2ac982115.jpg)
![](/storage/news/galleries/18cdf5853f90b8e31e2b3c25c71c80c6.jpg)
![](/storage/news/galleries/dd1fbd389542d525fecc151a3dd8d1ab.jpg)
![](/storage/news/galleries/f32353c60e28fe7932b6f1058bacf31a.jpg)
![](/storage/news/galleries/db0a82f8a4008a7701d6b5eb3cfadffb.jpg)
![](/storage/news/galleries/765c18748c647aa3d4c95cf3813ac746.jpg)
![](/storage/news/galleries/514be3518793c2708c463ca8c8085e36.jpg)
![](/storage/news/galleries/33d5cf907b2c6042ee0a88dec3038000.jpg)
![](/storage/news/galleries/b88414894f9ef6b31230f31a95eb084e.jpg)