Другий етап Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", який проходить під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" в Печеніжинській громаді

15.02.2024
Відбувся ІІ етап Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч" з баскетболу серед дівчат в Печеніжинському ліцеї. На урочисту церемонію відкриття завітали голова Коломийської районної військової адміністрації Любомир ГЛУШКОВ та заступник голови РДА Нестор ПЕЧЕНЮК, які привітали учасниць та побажали успіхів у змаганнях. З вітальним словом звернулися також секретар Печеніжинської селищної ради Олександра ДУДІНЧУК і начальник відділу освіти, молоді та спорту Михайло ЯВОРСЬКИЙ.

За результатами змагань перемогу здобули учениці Слобідської гімназії🥇, друге місце у команди Княждвірського ліцею🥈, а третє - у Молодятинської гімназії🥉.
Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у наступному етапі.