Гідно зустріньмо нашого воїна всією громадою

12.04.2024
Сергій ЛАЗАРУК загинув захищаючи Україну, свою родину та кожного з нас, тому всією громадою зустріньмо нашого воїна.

В неділю, 14 квітня, о 11:30 год скорботний кортеж з тілом Героя Сергія ЛАЗАРУКА вирушить з м. Коломиї до батьківського дому на вул. Ольги Кобилянської, 67 в селі Молодятин.
В неділю, об 11:00 год в місті Коломия біля пам'ятника "Кожному поколінню своя війна" відбудеться прощання 10-ої гірсько-штурмової бригади із загиблим солдатом Сергієм ЛАЗАРУКОМ.

Також в неділю відбудеться Псалтир за загиблим воїном (час уточнюється)
Чин похорону розпочнеться об 11:00 год в понеділок, 15 квітня, в с.Молодятин. Далі похоронна процесія попрямує до церкви Успіння Пресвятої Богородиці с. Молодятин, поховають воїна на місцевому кладовищі з військовими почестями.

Ми всі схиляємо голови в пошані перед відважністю, стійкістю і патріотизмом воїна.
Вшануємо своєю присутністю та спільною молитвою добру пам'ять про вірного сина України!

Герою - вічна пам'ять!
Рідним - щирі співчуття!