Інформація для внутрішньо переміщених осіб.Соціальні інформаційні ролики для ВПО

15.12.2022
ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» за підтримки Проєкту Ради Європи “Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень. Фаза ІІ” у співпраці з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України підготовлено соціальні інформаційні ролики для внутрішньо переміщених осіб щодо роз’яснень найважливіших питань, з якими через війну зіштовхнулися близько 5 мільйонів українців та українок, повідомляє департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

“Як стати на облік внутрішньо переміщених осіб?”

“Як отримати допомогу на проживання для внутрішньо переміщених осіб?”

“Як отримати компенсацію за розміщення ВПО?”

“Як отримати компенсацію за працевлаштування ВПО?”

“Обов’язки ВПО”