Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення для виконання функцій у сфері соціального захисту населення

Новина
18.02.2021
Оснащення відділу соціальної роботи відбулося в межах виконання проєкту Світового Банку та Міністерства соціальної політики "Модернізація системи соціальної підтримки населення України. В рамках проєкту «Соціальна громада» відділ соціальної роботи Печеніжинської територіальної громади отримав персональні комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням, ліцензійні пакети офісних програм, принтери та мережевий маршрутизатор для підключення обладнання до мережі Інтернет.
 
Техніка призначена для укомплектування робочих місць працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, що надають мешканцям ТГ адміністративні послуги соціального характеру, а також працівників служб у справах дітей та фахівців із соціальної роботи.
 
Окрім технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту в рамках цього проєкту в 2020 році громада також отримала меблі для облаштування кабінету соцзахисту.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше