Увага! Додаткові заходи безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СOVID-2019

Важлива інформація
17.03.2020

Відповідно до розпорядження голови Печеніжинської селищної ради Ігоря Довірака від 16.03.2020 №81-д вводяться додаткові заходи безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Виокремлено план заходів по боротьбі з поширенням коронавірусу на території громади.

З метою попередження поширення небезпечної інфекції призупинити роботу з 17 березня по 3 квітня: закладів громадського харчування, ринку, освітніх закладів, закладів культури, спортивних залів та спортивних майданчиків.

Закриття не стосується продуктових магазинів, аптек та заправок.

Задля вирішення невідкладних проблем, які турбують мешканців ОТГ чи отримання необхідних довідок звертатися до керівництва селищної ради із письмовими зверненнями, надсилати їх електронною поштою: pechenizhyn_s_rada@ukr.net чи залишати в скриньці, що розміщена у фойє адміністративної будівлі Печеніжинської селищної ради.

Просимо всіх з розумінням і особливою відповідальністю дотримуватися обмежувальних заходів.
Бережіть себе та своїх оточуючих!

Світлина від Печеніжинська об'єднана територіальна громада.