Роботу ринку смт. Печеніжин тимчасово зупинено!

Важлива інформація
17.03.2020

Відповідно до розпорядження голови Печеніжинської селищної ради Ігоря Довірака від 16.03.2020 №81-д "Про додаткові заходи безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19" з 0000 год. 17.03.2020р. по 03.04.2020р. (кінцева дата може коригуватися та додатково буде повідомлено) тимчасово зупинити роботу об’єктів загального користування (з присутністю більше 10 осіб), незалежно від форм власності та підпорядкування, розташованих на території Печеніжинської об’єднаної територіальної громади.