На базі Печеніжинського ліцею відбувся ІІ етап обласного конкурсу з образотворчого мистецтва серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти
Освіта
Сьогодні на базі Печеніжинського ліцею відбувся ІІ етап обласного конкурсу з образотворчого мистецтва серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти![🎨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t82/1/16/1f3a8.png)
![🎨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t82/1/16/1f3a8.png)
Конкурс проходив у двох номінаціях: "Пейзаж" та "Фрагменти архітектури" рідного краю, також переможців визначали у двох вікових категоріях 11-14 років та 15-17 років.
![🖼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4e/1/16/1f5bc.png)
Лазарук Анастасія - учениця Молодятинської гімназії ("Пейзаж" 11-14 років),
Філіп Анастасія - учениця Сопівського ліцею ("Фрагмент архітектури" 11-14 років),
Коструб'як Марина - учениця Малоключівської гімназії ("Фрагмент архітектури" 15-17 років).
Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу та бажаємо успіхів у ІІІ етапі.
![](/storage/news/galleries/77f2c484cb47b297c603d67527a97e9d.jpg)
![](/storage/news/galleries/5a39d455d68ee23593a4ba9cd39e1241.jpg)
![](/storage/news/galleries/9786219cda1c3ba67b27c642bbe2ec01.jpg)
![](/storage/news/galleries/6267d896686f552eaa0ff78c855e6af6.jpg)
![](/storage/news/galleries/086dae0480f689c7525a3a8d531dcdbc.jpg)
![](/storage/news/galleries/8be2e9748e14271f6bd7a6a0f43f1c16.jpg)
![](/storage/news/galleries/f9628523cf772774f2084e097fe28239.jpg)