Нагородженя грамотою голови Івано-Франківської обласної ради за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування
Новина
Під час засідання сесії Печеніжинської селищної ради грамотою голови Івано-Франківської обласної ради за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування нагороджено Ольгу Сметанюк - інспекторку відділу соціальної роботи, Михайла Кузика - депутата селищної ради, голову постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку та Дмитра Чорного - депутата селищної ради, голову постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.
Грамоти вручав депутат Івано-Франківської обласної ради Дмитро Лащук.
Вітаємо колег!
![](/storage/news/galleries/4a242ff563e5a8e822193c2413e7fc06.jpg)
![](/storage/news/galleries/0af87bdcece8d2f3f057929b752fe1ae.jpg)