Негативна тенденція щодо захворювання на COVID-19

09.02.2021

За оперативною інформацією Національної служби здоров'я України (https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/covid19) загальна кількість хворих на COVID-19 на території громади становить 173 людини. Ускладнює ситуацію ще й те, що вільних місць у Коломийській ЦРЛ немає. Тому вкотре нагадуємо про жорсткі обмеження на проведення будь яких святкувань та масових зібрань, а також про адміністративні покарання за порушення карантину.

Відповідно до Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. №1236 на території України запровадженно обмежувальні протиепідемічні заходів спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а саме:

• проведення масових (культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, рекламних тощо) заходів за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів за участю до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менш як 1,5 метра),
  • проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій.

За порушення даних карантинних обмежень передбачена адміністративна відповідальність відповідно до ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУАП). Так, порушення правил щодо карантину людей тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 000 грн. до 34 000 грн.) і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 000 грн. до 170 000 грн.).

За оперативною інформацією  Національної служби здоров'я України (https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/covid19)  загальна кількість хворих на COVID-19 на території громади становить 173 людини

Населений пункт

Кількість хворих