Обмеження прийому громадян в селищній раді та старостинських округах

23.02.2021
Нагадуємо, що через важку епідеміологічну ситуацію та велику кількість хворих на COVID-19 комісією ТЕБ і НС Печеніжинської селищної ради прийнято рішення щодо обмеження прийому громадян в селищній раді та старостинських округах та проведення його за попереднім записом (в телефонному режимі чи електронній пошті).

Рекомендуємо громадянам до селищної ради подавати звернення на електронні адреси? та звертатися за номерами телефонів:

pechenizhyn_s_rada@ukr.net, 03433 64 5 40 – селищна рада;

ssd_pnotg@ukr.net – відділ соціальної роботи;

cnap_pn_otg@ukr.net, 03433 64 2 02 – ЦНАП.