ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів з особливостями

про проведення відкритих торгів з особливостями

1. Найменування замовника: Відділ культури і туризму Печеніжинської селищної ради

2. Місцезнаходження замовника: 78274 Івано-Франківська область, Коломийський район, селище Печеніжин, вул. Незалежності, 15

3. Код замовника згідно з ЄДРПОУ: 41043454

4. Категорія замовника: Органи місцевого самоврядування

5. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником*: «Поточний ремонт даху» за кодом ДК 021:2015 -45260000-7 «Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи»

6. Кількість товару*: 1 робота

7. Місце поставки товарів/ обсяг і місце виконання робіт/ надання послуг: смт. Печеніжин, вул.. Незалежності, 52, Коломийського району Івано-Франківської області

8. Строк поставки товарів/ виконання робіт/ надання послуг: з до 31.12.2024 року.

9. Очікувана вартість предмета закупівлі: 1 017 199,00 грн. (один мільйон сімнадцять тисяч двісті дев’яносто дев’ять гривень 00 коп.) з ПДВ

10. Період уточнення інформації про закупівлю: 17.09.2023

11. Кінцевий строк подання пропозицій: 20.09.2023, 11:38

12. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: (у цій закупівлі застосовується єдиний критерій ціна)

13. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 10171,99 грн

14. Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження:

• Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій (довідка в довільній формі
  • Наявність працівників відповідної кваліфікації,які мають необхідні знання та досвід (копії документів,що підтверджують наявність труудових відносин).
  • Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного за предметом закупівлі договору (довідку в довільній формі, копії договорів або лист-відгук від контрагента).

15. Розмір забезпечення тендерних пропозицій: не вимагається.

16. Вид забезпечення тендерних пропозицій: не вимагається.

Уповноважена особа                                         Світлана Михайлюк

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення предмета закупівлі

Печеніжинська селищна рада на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів від 16.12.2020 року №1266, з метою ефективного та раціонального використання коштів для оприлюднення технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості надає для оприлюднення на офіційному веб-сайті Печеніжинської селищної ради інформацію щодо закупівлі, оголошеної  08 вересня 2023 року, а саме: Процедура закупівлі - відкриті торги з особливостями   UA-2023-09-08-006929-a «Поточний ремонт даху центру культурної спадщини Щепановського за адресою: смт. Печеніжин, вул.. Незалежності, 52, Коломийського району Івано-Франківської області» за кодом ДК 021:2015 -45260000-7 «Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи»