ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів з особливостями

про проведення відкритих торгів з особливостями

1. Найменування замовника: Печеніжинська селищна рада
  2. Місцезнаходження замовника: 78274 Івано-Франківська область, Коломийський район, селище Печеніжин, вул. Незалежності, 15
  3. Код замовника згідно з ЄДРПОУ: 40157159
  4. Категорія замовника: 1- Органи місцевого самоврядування
  5. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником*: «Нове будівництво берегозакріплювальних споруд р. Сухий в районі вул. Гірська в с. Рунгури Печеніжинської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області (коригування проекту)»
  6. Коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі*: ДК 021:2015- 45240000-1 — Будівництво гідротехнічних об’єктів
  7. Кількість товару*: 1(робота)__ одиниць
  8. 8. Місце поставки товарів/ обсяг і місце виконання робіт/ надання послуг: Івано-Франківська область, Коломийський район, с. Рунгури район вулиці Гірської
  9. 9. Строк поставки товарів/ виконання робіт/ надання послуг: 31 грудня 2024.
  10. Умови оплати: остаточні розрахунки за виконані роботи здійснюються в безготівковій формі шляхом перерахування Замовником протягом 30 календарних днів на банківський поточний рахунок Підрядника коштів у національній валюті України, на підставі підписаних Сторонами Актів виконання будівельних робіт за формою КБ-2в, довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати за формою КБ-3, або інших відповідних документів, передбачених чинним законодавством.
  11. Очікувана вартість предмета закупівлі: 2 935 550грн. 00 коп.(два мільйони дев´ятсот тридцять п´ять тисяч п´ятсот п´ятдесять гривень 00 коп.) з ПДВ
  12. Період уточнення інформації про закупівлю: 20.10.2023
  13. Кінцевий строк подання пропозицій: 23.10.2023, 14:00
  14. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: (у цій закупівлі застосовується єдиний критерій ціна)
  15. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 38 215,00 грн.
  16. Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження: 16.1. наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів).
  17. Розмір забезпечення тендерних пропозицій: не вимагається.
  18. Вид забезпечення тендерних пропозицій: не вимагається.

Уповноважена особа                                                          Іванна ВАРЧУК

Печеніжинська селищна рада на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів від 16.12.2020 року №1266, з метою ефективного та раціонального використання коштів для оприлюднення технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості надає для оприлюднення на офіційному веб - сайті Печеніжинської селищної ради інформацію щодо закупівлі, оголошеної  13 жовтня 2023 року, а саме: Процедура закупівлі - відкриті торги з особливостями  UA-2023-10-13-005649-a «Нове будівництво берегозакріплювальних споруд р. Сухий в районі вул. Гірська в с. Рунгури Печеніжинської селищної ради Коломийського району Івано-Франківської області (коригування проекту)» (ДК 021:2015- 45240000-1 — Будівництво гідротехнічних об’єктів).

Очікувана вартість закупівлі: 29355550,00 грн. з ПДВ. Період уточнень 20.10.2023. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 23.10.2023,14:00. Початок аукцiону:24.10.2023 року, 11:11. При визначенні процедури закупівлі уповноважена особа Печеніжинської селищної ради керується Законом України "Про публічні закупівлі", роз'ясненнями Уповноваженого органу з питань закупівель, тощо. Джерело фінансування – субвенція з обласного бюджету.  Очікувана вартість предмета закупівлі визначається на основі  проектно-кошторисної документації об’єкта. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені проектно-кошторисною документацією та позитивного звіту в результаті розгляду експертної організації з ypaxyванням.

Технічна специфікація містить заплановані обсяги робіт, відповідно до розробленої та затвердженої проєктно-кошторисної документації, яка пройшла експертизу і отримала позитивний висновок.