Печеніжинська селищна територіальна виборча комісія повідомляє про зареєстрованих кандидатів на посаду Печеніжинського селищного голови на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

Вибори
29.09.2020

Печеніжинська селищна територіальна виборча комісія Коломийського району Івано-Франківської області повідомляє  про зареєстрованих кандидатів на посаду Печеніжинського селищного голови Коломийського району Івано-Франківської області на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Станом на 28.09.2020 року нами зареєстровано 7 кандидатів на посаду Печеніжинського селищного голови, а саме:

1. Бойчук Микола Андрійович, 6 травня 1952 року народження, громадянин України , освіта – вища, безпартійний,  висунутий шляхом самовисування,  місце роботи - тимчасово не працює, місце проживання – с. Сопів, вул. Карпатська, буд. № 70Б. ., Коломийський р-н, Івано-Франківська обл..
  2. Бойчук Світлана Миколаївна, 6 листопада 1970 року народження, громадянка України,освіта – вища, Член партії ВО «Батьківщина», висунута Івано-Франківською обласною організацією Політичної партії ВО «Батьківщина», місце роботи – вчитель математики в Рунгурському  ліцеї, місце проживання – с. Рунгури, вул. Зелена, буд.5, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл..
  3. Довірак Ігор Васильович, 9 січня 1970 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійний, висунутий Івано-Франківською обласною організацією Політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Платформа громад», місце роботи – голова Печеніжинської селищної ради об’єднаної територіальної громади, місце проживання – смт. Печеніжин, пров. Шевченка, буд.1, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл.
  4. Котів Іван Миколайович, 6 липня 1988 року народження, громадянин України, освіта вища, безпартійний, висунутий Івано-Франківською обласною організацією Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», місце роботи – завідуючий Історико-Краєзнавчого музею Олекси Довбуша смт. Печеніжин, місце проживання – смт. Печеніжин, вул. Незалежності, 96, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл..
  5. Лащук Дмитро  Васильович,         17 серпня 1973 року народження, громадянин України, освіта – вища, безпартійний, висунутий Івано-Франківською обласною організацією Політичної партії «За  майбутнє», місце роботи – фізична особа-підприємець, місце проживання – смт. Печеніжин, вул. Незалежності, 65,Коломийський р-н, Івано-Франківська обл..
  6. Сметанюк Василь Степанович, 1 вересня 1961 року народження, громадянин України, освіта – професійно-технічна, безпартійний, висунутий Івано-Франківською територіальною організацією Політичної партії «Європейська Солідарність», місце роботи – касир-паркувальник у КП «Коломия «Паркосервіс», місце проживання – смт. Печеніжин, вул. Дубовецького, буд.5, кв.1, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл..
  7. Чорний Дмитро Васильович, 29 липня 1951 року народження, громадянин України, освіта – професійно-технічна, безпартійний, висунутий Івано-Франківською обласною організацією Політичної партії «Пропозиція», пенсіонер, місце проживання – с. Княждвір, вул. В. Чорновола, буд. 19,  Коломийський р-н,  Івано-Франківська обл..