Перемога Печеніжинських волейболісток

25.02.2020

22 лютого у спортивному залі Печеніжинського ліцею відбувся черговий тур чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу серед дівчат 2004 року народження та молодших. У матчі зустрічались команди Печеніжинської ОТГ та с. Стецева Снятинського району. За результатами матчу перемогу з рахунком 3:1 здобули господарі майданчика – команда Печеніжинської ОТГ. Нагадуємо що на рахунку нашої команди 4 перемоги та 1 поразка. Вітаємо дівчат з перемогою та бажаємо вдалих виступів і перемог у наступних матчах.