Підсумки проведення щорічної акції «16 днів проти насильства» в закладах освіти Печеніжинської громади

12.12.2022
З метою попередження проявів жорстокості та насилля кожного року в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Актуальність проблеми полягає у тому, що одним із показників духовного розвитку та соціальної зрілості суспільства є ставлення до дітей. Ця акція підтримується міжнародною спільнотою з 1991 року. Вона охоплює наступні важливі дати:
  • 25 листопада ‒ Міжнародний день боротьби із насильством щодо жінок,
  • 1 грудня ‒ Всесвітній день боротьби зі СНІДом,
  • 2 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з рабством,
  • 3 грудня ‒ Міжнародний день людей з обмеженими можливостями,
  • 5 грудня ‒ Міжнародний день волонтера,
  • 6 грудня ‒ вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі,
  • 9 грудня ‒ Міжнародний день боротьби з корупцією,
  • 10 грудня ‒ Міжнародний день прав людини.
Упродовж усього періоду акції в закладах освіти Печеніжинської селищної ради відбулося чимало заходів, спрямованих на запобігання та протидію насильству.

Проведені заходи привернули увагу учнів та батьків до проблем насильства в дитячих та учнівських колективах та протидії насильства у сім’ї. Також вони були спрямовані на формування учнівської свідомості та терпимого ставлення до насильства.

Діти - майбутнє нашої країни. Якщо вони живуть здоровим життям зараз, то майбутнє України буде багатообіцяючим.