Найпопулярніші імена, які дають батьки своїм дітям у нашій громаді

14.11.2019

Станом на листопад 2019 року в громаді зареєстровано народження 109 немовлят: 50 дівчаток та 59 хлопчиків.

Які найпопулярніші імена дають батьки своїм дітям у нашій громаді?

Серед чоловічих імен лідирують Артур, Євген, Ілля, Максим,  Михайло, Назар, Петро, Олександр, Остап, Роман, Руслан, Сергій. Але постійними фаворитами у чоловічих  іменах – Андрій, Арсен, Арсеній, Артем, Василь, Давид, Денис, Захар, Макарій, Матвій, Ростислав, Тимофій.  У список найбільш незвичайних дитячих імен, якими називали хлопчиків батьки – Гнат, Дамір, Даниїл, Мартин, Нестор, Теодор.

Найпопулярніші імена для дівчаток – Ангеліна, Аліна, Анна, Дарина, Ірина, Вікторія, Надія, Каріна, Тетяна, Христина, Яна, Ярина.  Висока позиція залишається у імен  – Вероніка, Валерія, Софія, Соломія.  Найбільш надзвичайні імена, дані дівчаткам  – Емілія, Єва, Катерина.