Про безпеку дбати вчаться дошкільнята!

22.11.2022
В закладах дошкільної освіти Печеніжинської селищної ради з 14 по 18 листопада було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя.

Упродовж Тижня безпеки діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах, розуміти призначення сигналів світлофора, закріпити значення дорожніх знаків.

Заходи, які були проведені дали змогу дітям одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.