Роботи з благоустрою

ЖКГ
27.05.2020

В с. Сопів продовжують освітлення вулиці Стефаника, здійснюються роботи з монтування ліхтарів та системи вуличного освітлення.

Ремонт вуличного освітлення та заміна ламп по вулиці Шевченка в с. Кийданці.

В с. Молодятин, за допомогою комунальної техніки здійснено планування вулиці Веселовського та копання двох ровів для стічних вод. А по вулиці Лесі Українки смт. Печеніжин відбулася чистка обочин.

За сприяння ДП "Коломийський лісгосп" отримано матеріали для ремонту настилу мостів по вул. Довбуша та Прикарпатській в с. Рунгури. До ремонтних робіт приєдналися жителі села.

#Благоустрій_громади