Круглий стіл працівників психологічної служби закладів освіти Печеніжинської ОТГ

10.04.2019

Сьогодні, 10.04.2019 року, відповідно до плану методичної роботи відділу освіти, молоді та спорту Печеніжинської селищної ради ОТГ відбувся круглий стіл з працівниками психологічної служби (практичними психологами та соціальними педагогами) закладів освіти. У засіданні взяли участь: секретар ради  - Дудінчук Олександра Василівна, інспектор відділу освіти, молоді та спорту – Григорчук Богдана Дмитрівна та начальник служби у справах дітей Печеніжинської селищної ради ОТГ – Вінтоняк Мар’яна Ігорівна. У своїх виступах відмітили, що актуальним питанням для закладу освіти є створення психологічно безпечного середовища у школі. Важливу роль у цьому відіграє адміністрація школи, психологічна служба освітнього закладу, діяльність всього педагогічного колективу і кожного педагога зокрема. У зв’язку з цим, одне з основних завдань педагогічного колективу та психологічної служби школи є моделювання і проектування освітнього емоційно комфортного середовища, у якому будуть задоволені основні потреби учнів, і в якому усі учасники освітнього процесу зможуть зберегти і зміцнити своє психічне та фізичне здоров’я.