Сьогодні в Печеніжинській громаді відбулася обласна мистецько-патріотична акція "Незламна мужність поколінь"

03.09.2023
В рамках акції було представлено літературно-музичну композицію та проведено благодійний ярмарок.

Протягом акції вдалося зібрати 59 630 грн. Зібрані кошти будуть передані родинам важкопоранених бійців.

Збір продовжено до п'ятниці 8 вересня, приносити кошти можна в Публічну бібліотеку селища Печеніжин.

Слава Україні! Героям Слава!
Фото: Відділ культури і туризму Печеніжинської селищної ради