Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сьогодні відбулася виїзна акція «День здоровʼя» в смт. Печеніжин

Медицина
12.06.2024
Сьогодні відбулася виїзна акція «День здоровʼя» в смт. Печеніжин, яка ініційована генеральним директором ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ" Руслан Савчук з метою профілактики інфекційних хвороб та неінфекційних захворювань.
 
Участь в акції взяли близько 200 жителів громади, їм безкоштовно надано 531 послугу.
Під час заходу всім охочим провели вимірювання: антропометричних даних, пульсоксиметрію, швидке тестування на COVID-19 та ВІЛ, рівня цукру в крові, артеріального тиску, зробили посів ангіонозних хворих на стафілокок. Також отримали фахові консультації лікарів: терапевта, дерматолога, робили кардіограму із розшифруванням. В «мобільній оптиці» перевірили зір.
 
Проведено роз’яснювальну роботу з мешканцями громади щодо профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, важливості проведення профілактичних щеплень та здорового способу життя, були роздані відповідні інформаційні матеріали.
Захід проведений працівниками Коломийського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ».
 
Підтримали захід:
 
Щиро дякуємо усім колегам - медичним працівникам за злагоджену колективну роботу під час проведення акції "День здоров’я". Дякуємо всім учасникам за активну участь у нашому заході.
 
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше