Старости громади прозвітували про роботу за 2019 рік

25.02.2020

23 лютого старости населених пунктів Княждвір, Сопів, Марківка та Слобода прозвітували перед громадою про проведену роботу за 2019 рік та поділилися планами на 2020 рік.

У своїх виступах детально зупинилися на розвитку інфраструктури та благоустрою населених пунктів.  Старости звернули увагу на відповідальність осіб за спалювання сухої трави, несанкціоноване викидання сміття та необхідність сплати земельного податку.

Мешканцями населених пунктів громади було піднято ряд актуальних (проблемних) питань, які протокольно записано та подано на опрацювання старостам та працівникам виконавчого апарату.