Свій 100-літній ювілей сьогодні святкує жителька села Княждвір Григорець Марія Дмитрівна
Привітання
Марія Дмитрівна є очевидицею багатьох історичних подій минулого століття. На її долю випало чимало випробувань, жінка пережила голод, війну, вона ніколи не могла б подумати, що страшна війна знову ступить на українську землю. На життєвій стежці часом бувало дуже важко, але любов до життя, до праці завжди допомагала у особливо скрутні періоди. Все життя жінка пропрацювала в колгоспі, своїми руками збудувала хату, часто доводилося працювати вночі, щоб мати свою оселю.
Доля нагородила ювілярку дочкою, чотирма онуками та дванадцятьма правнуками. Свій 100-літній ювілей зустрічає в колі своїх рідних в доброму настрої, багато колядує та посміхається.
Довгожительку привітали з поважною датою голова селищної ради Ігор Довірак, представник Коломийської військової адмістрації Богдан Колодніцький, працівники старостинського округу.
Гості побажали ювілярці здоров’я, душевного спокою і тепла.
А пані Марія побажала кожному радості та миру.
![](/storage/news/galleries/f7b49625dd19dac2a8da4aaf214fe48d.jpg)
![](/storage/news/galleries/e648e8527a890b616fc827b1bd00c762.jpg)
![](/storage/news/galleries/31948b73e46e3b091e1c530efa0b004f.jpg)
![](/storage/news/galleries/886edd08d22d78984210cd5b20dd9e5f.jpg)