Тренінг для соціальних працівників області на тему "Ментальне здоров'я в умовах війни: техніки підтримки і самодопомоги" в рамках Всеукраїнського проєкту "Razom з тобою"
Новина
Бо "Благодійний фонд" Разом для України" спільно з Прикарпатським національним університетом ім. В.Стефаника проводить тренінг для соціальних працівників області на тему "Ментальне здоров'я в умовах війни: техніки підтримки і самодопомоги" в рамках Всеукраїнського проєкту "Razom з тобою".
Даний захід спрямований на підвищення обізнаності надання соціальними працівниками першої психологічної допомоги в кризових ситуаціях. Участь в тренінгу взяли працівниці відділу соціальної роботи Печеніжинської селищної ради.
![](/storage/news/galleries/1f2af5115575725b44abb18d765c7e01.jpg)
![](/storage/news/galleries/f82e8bd3fdd03b6d4455f1130b14b435.jpg)