Переможці турніру з міні-футболу серед молоді

06.05.2019

04 травня на майданчику зі штучним покриттям у смт. Печеніжин, було проведено міні-футбольний турнір серед молоді. Проводився захід за сприяння Коломийської єпархії УГКЦ. Змагання розпочали з молитви та благословення Преосвященного владики Василія (Івасюка). У урочистому відкритті також взяли участь: депутат обласної ради – Дмитро Лащук, керуючий справами виконавчого апарату Печеніжинської селищної ради – Роман Шупяк, головний суддя змагань – Михайло Бойчук. За перемогу боролись 6 команд, які були поділені на дві групи. Переможцями у своїх групах стали команди с. Рунгури та смт. Печеніжин, а у фіналі футболісти з Печеніжина виявились сильнішими за своїх Рунгурських однолітків та здобули перемогу на турнірі. Рунгурські юнаки отримали срібні нагароди, а бронзу виборола команда м. Коломия. По завершенні змагань всі команди отримали грамоти та солодкі подарунки, призери були нагороджені медалями, а переможцям вручили кубок та м’яч. Турнір вже став традицією та матиме продовження, адже в такий спосіб духовенство підтримує розвиток спорту серед молоді.