У Печеніжинській територіальній громаді у всіх закладах освіти функціонують первинні профспілкові організації профспілки працівників освіти і науки України, якими керують потужні голови профспілкових комітетів

15.03.2023
Нагрудним знаком ЦК Профспілки працівників освіти і науки України «Профспілковий лідер» у свій час нагороджувалися Світлана Бойчук із Рунгурського ліцею, Марія Мельничук із Печеніжинської спеціальної школи. Лауреатами обласної відзнаки були Якуб'як Галина із Киданецької ґімназії, Розвадовська Світлана із Княждвірського ліцею, Павлюк Оксана із Печеніжинського ліцею.

Усі працівники закладів є членами профспілки, тому вдається організувати активну і плідну роботу. Переможцями районного, а потім і обласного конкурсу на кращу первинну організацію ставали колективи Печеніжинської спеціальної школи, Сопівського ліцею, Кіданецької ґімназії.

У 2022 році районний конкурс на кращу первинну організацію виборов колектив Слобідської ґімназії (голова ПК – Світлана Жолоб). Президія Івано-Франківського обкому Профспілки визнала переможцем конкурсу первинну профспілкову організацію Слобідської ґімназії. Начальник відділу освіти Печеніжинської ТГ Михайло Яворський та голова районної організації Олена Бакай вручили голові ПК Слобідської ґімназії Світлані Жолоб грамоту обкому, подарунки та винагороду.

Це скромна відзнака тієї активної діяльності, яку ведуть працівники ґімназії: працюють на підтримку Збройних сил Україні, тимчасово переміщених осіб, багато уваги приділяють суспільно-корисній роботі, вміють організувати пізнавальні поїздки, туристичні походи, відвідують театр, беруть участь у художній самодіяльності, фізкультурній та спортивній роботі.

Вітаємо колектив і бажаємо успіхів!

Джерело: Коломийська районна профспілка працівників освіти і науки України