У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівників соціальної сфери
Привітання
Соціальна сфера не має чіткої галузевої межі, бо об’єднує людей, які опікуються безробітними, пенсіонерами, особами з інвалідністю, тими, хто найбільше потребує допомоги.
Соціальне піклування – це надання соціальних послуг територіальними центрами, обслуговування одиноких літніх громадян на дому, нарахування пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги, одноразової допомоги, соціальна підтримка вразливих верств населення.
Вітаємо з професійним святом! Щира подяка за людяність, небайдужість, турботу про інших та відданість справі. Сил та наснаги в роботі!