Указом Президента України, орденом "За мужність" ІІІ ступеня, нагороджено сержанта, командира кулеметного відділення взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс" Миколу ГРИДЖУКА
Новина
Указом Президента України, орденом "За мужність" ІІІ ступеня, нагороджено сержанта, командира кулеметного відділення взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти
10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс" Миколу ГРИДЖУКА.
Сьогодні нагороду отримали дружина та маленька донечка полеглого воїна. Вручення нагород відбувалося в Коломийській філармонії імені О. Козаренка керівником апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації, радником голови ОДА з питань ветеранської політики, начальником Коломийської районної військової адміністрації.
Бойовий шлях Миколи розпочався у 2014 році, він добровільно став на захист держави. З 2014 по 2017 р. був військовослужбовцем 72 бригади «Чорні запорожці».
З 2017 по 2021-ий служив у Коломийському військкоматі. В 2019 році був відряджений в 128-му гірсько-штурмову бригаду. З 2021 року служив в 10-ій гірсько-штурмовій бригаді. За цей час пройшов багато, відзначався надзвичайною мужністю та професіоналізмом.
21 березня 2023 року загинув внаслідок артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Білогорівка Бахмутського району, Донецької області.
Вічна пам'ять та слава Герою України!
![](/storage/news/galleries/f7ef6dff60b89ecc232376c619eb22c2.jpg)
![](/storage/news/galleries/2a3760ef1d030bc8eea23d98e07c4d88.jpg)
![](/storage/news/galleries/5df590ea9ed365d1ca4127fd34e3c397.jpg)
![](/storage/news/galleries/fdd1930e5ff4e8560ac18952b9dafcbd.jpg)