Український народ продовжує платити високу ціну за свободу та незалежність нашої країни
Новина
Під час служби та виконання бойового завдання 7 жовтня загинув наш захисник - солдат Петро ГРАБОВЕЦЬКИЙ з селища Печеніжин, 1987 р.н., водій гранатометного відділення гранатометної групи. Він віддав своє життя даючи відсіч ворогу в районі ведення бойових дій біля населеного пункту Вербове Запорізької області.
Безжальний, жорсткий ворог вкрав плани, мрії. Забрав життя доброго, щирого, працьовитого молодого чоловіка, який любив життя, любив країну та до останнього подиху боровся за її волю.
Вдячні за відвагу, мужність, велику жертву заради України та усіх нас.
Висловлюємо щирі співчуття родині захисника.
Вічна пам'ять та вічна слава Герою!
Про зустріч воїна повідомимо додатково.