Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! У соцмережах активізувалися шахраї!

Новина
12.06.2024
Шахраї, які вводять в оману родичів і близьких наших оборонців, активізували свою діяльність. Вони створюють фейкові сторінки в соцмережах, додають туди справжні фото з обмінів чи фото офіційних осіб, а часом і телефонують та починають у різний спосіб просити гроші.
 
❗️Про це застерігає Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
 
◼️ Що робити, щоб не стати жертвою шахраїв?
Не надавайте ваші контакти незнайомим особам, не заповнюйте форми на невідомих сторінках у соцмережах, месенджерах чи на сайтах. Якщо зловмисник не знає про вас, він не зможе вас потурбувати.
 
Не вірте обіцянкам: незнайомці в інтернеті не будуть шукати ваших рідних чи надавати вам інші послуги.
 
❗️Як зазначили у Координаційному штабі, чимало шахраїв уже перебувають під слідством. В тому числі завдяки зверненням громадян. Повідомити про шахрайство можна, звернувшись до правоохоронних органів або до Координаційного штабу.
Пам’ятайте, що пошуками вашої близької людини займаються професійно та безкоштовно фахівці уповноважених державою органів.
 
❗️Нагадуємо, повідомити НІБ про потрапляння людини у ворожий полон можна, зателефонувавши на гарячу лінію за номером: 16-48 або ж (044) 287-81-65 (для дзвінків з-за кордону) чи скориставшись іншими каналами комунікації (https://nib.gov.ua/)
 
Джерело: Національне інформаційне бюро
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше