В рамках "Тижня безпеки дитини в довкіллі" до учнів Сопівського ліцею завітали пожежники з Печеніжинської місцевої пожежної команди
Новина
Співпраця в дії ![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
В рамках "Тижня безпеки дитини в довкіллі" до учнів Сопівського ліцею завітали пожежники з Печеніжинської місцевої пожежної команди.
Зустріч стала для дітей справжньою мандрівкою в світ рятувальників та їхнього важливого завдання. Особливий інтерес викликав пожежний автомобіль з усім його обладнанням, який передали нашим рятувальникам партнери з Гміни Барцяни Urząd Gminy Barciany. Діти дізналися, які функції виконує кожен інструмент та як рятувальники працюють під час ліквідації пожеж. Мали можливість також виконувати практичні вправи та поспілкуватися з представником Коломийське РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Арсеном Котюком.
Такі зустрічі вкладають важливий фундамент в навчання дітей основам безпеки ще з раннього віку та є надзвичайно важливими у житті кожної людини і такі зустрічі сприяють їх засвоєнню.
![](/storage/news/galleries/ab428f7a2543e2e0b770367ef1d99f25.jpg)
![](/storage/news/galleries/8b1c8126883c52d2b75784a5e3468a17.jpg)
![](/storage/news/galleries/566e18e30523a2658b79290ca81f9c13.jpg)