21.11.2023
Цьогоріч 21 листопада вся Україна відзначає 10-ту річницю Революції Гідності під гаслом «Заряджені гідністю та жагою свободи». Україна – це територія Гідності й Свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція Гідності.

10 років тому на Майдан Незалежності у Києві вийшли кілька сотень людей, щоб висловити свій протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє. Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності.

Сьогодні в Коломийській районній державній адміністрації відбувся захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Після виконанням Державного Гімну України, хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх наших Героїв, які віддали своє життя за суверенність та незалежність України.
З вітальним словом перед учасниками заходу виступили начальник районної військової адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Іван Угрин та голова Печеніжинської селищної територіальної громади Ігор Довірак.

Грамотою голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації ногороджено заступника директора Малоключівської гімназії Печеніжинської селищної ради Наталію Костюк.

Патріотичними піснями і віршами вітали присутніх мистецькі аматорські колективи Печеніжинської територіальної громади.