Вихідні дні – 2020: Печеніжинська селищна рада ОТГ визначила святкові та вихідні дні

11.12.2019

Розпорядженням Печеніжинської селищної ради об’єднаної територіальної громади від 11.12.2019 №273 «Про робочі дні у 2020 році» понеділок, 6 січня, також стане вихідним днем. Таким чином, на Різдво утвориться чотири вихідні дні з 4 по 7 січня.

Таке перенесення робочого дня доведеться відпрацьовувати у суботу, 11 січня.

Згідно із законом подібні перенесення робляться «з метою створення сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів, а також раціонального використання робочого часу».

За загальним правилом, враховуючи положення статті 73 Кодексу законів про працю України у 2020 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься у такі святкові дні і дні релігійних свят:

1 січня - Новий рік (середа);

7 січня - Різдво Христове, православне (вівторок);

8 березня - Міжнародний жіночий день (неділя);

19 квітня - Пасха (неділя);

1 травня - День міжнародної солідарності трудящих (п'ятниця);

9 травня - День Перемоги (субота);

7 червня - Трійця (неділя);

28 червня - День Конституції України (неділя);

24 серпня - День незалежності України (понеділок);

14 жовтня - День захисника України (середа);

25 грудня - Різдво Христове, католицьке (п'ятниця)

Відповідно до статті 67 КЗпП , якщо святковий або

неробочий день збігається з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.