Віра у зміни або я-реформатор

11.12.2019

Сьогодні, 11 грудня 2019 року, у приміщенні Печеніжинської селищної ради ОТГ відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування закладів освіти, під час якого спеціаліст відділу освіти Григорчук Богдана за допомогою «Абетки реформ» мала намір мотивувати їх самих ставати змінотворцями. Адже саме в юному віці у людини формується уявлення про країну навколо, і від дій сьогоднішніх школярів завтра залежатиме майбутнє реформ. Під час засідання учні мали можливість поспілкуватися із селищним головою Печеніжинської ОТГ Ігорем Довіраком та секретарем ради Олександрою Дудінчук.