Впливай на бюджет своєї громади

10.10.2019

У неділю та понеділок 13-14 жовтня у Печеніжинській ОТГ будуть проведені акції "Впливай на бюджет своєї громади". Акції проводитимуть представники місцевої влади разом з представниками Програми DOBRE. В ході заходів буде презентований Бюджет для Громадян та будуть збиратись пропозиції до місцевого бюджету на 2020 рік.

Бюджет для Громадян - це документ, де простими словами доступно пояснений бюджет нашої громади - описано, звідки у громаду надходять кошти, та куди витрачаються. Також описані можливості долучення до бюджетного процесу зі сторони мешканців громади.
Таймінг проведення заходів:
13 жовтня
10:00 – смт. Печеніжин, площа біля храму Архангела Михаїла
14:00 – с. Рунгури, біля урочища «Криївка»

14 жовтня
9:00 - с. Сопів, площа біля місцевої церкви
12:00 - с. Сопів, біля музею

Прийди, подай свої пропозиції та зроби свою громаду кращою!