Вручення премій голови Печеніжинської  селищної ради обдарованим учням-переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та ІІІ етапу обласних конкурсів конкурсів

28.05.2024

27 травня 2024 року, з метою підтримки та матеріального заохочення обдарованої учнівської молоді,  відбулося вручення премій голови Печеніжинської  селищної ради обдарованим учням-переможцям ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та ІІІ етапу обласних конкурсів.

Премію отримали:

1. ДЗІВУЛЬСЬКИЙ Андрій – учень 11 класу Печеніжинського ліцею за зайняте ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
  2. ПАЛІЙЧУК Андрій – учень 9 класу Печеніжинського ліцею за зайняте ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
  3. РАВНИШИН Ірина – учениця 11 класу Сопівського ліцею за зайняте ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
  4. СІДОР Надія – учениця 7 класу Сопівського ліцею за зайняте ІІІ місце у ІІ обласному етапі конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»
  5. ЯВДОШНЯК Марія – учениця 9 класу Малоключівської гімназії за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
  6. ЛАЗАРУК Анастасія – учениця 8 класу Молодятинської гімназії за зайняте ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури
  7. СЕМЕНИШИН Лідія – учениця 8 класу Марківської гімназії за зайняте ІІІ місце у ІІІ етапі обласної учнівської олімпіади «Як ти знаєш Біблію?»
  8. КОРНУТА Лілія – учениця 7 класу Рунгурського ліцею за зайняте ІІІ місце у ІІІ етапі обласної учнівської олімпіади «Як ти знаєш Біблію?»
  9. АНДРУСЯК Лілія – учениця 10 класу Рунгурського ліцею за зайняте ІІІ місце у ІІІ етапі обласного конкурсу учнівських творів на морально-етичну тематику «Бог-Україна-Родина і я»
  10. ДОСІНЧУК Анастасія – учениця 7 класу Малоключівської гімназії за зайняте І місце у ІІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край!»
  11. ФІЛІП Анастасія  – учениця 6 класу Сопівського ліцею за зайняте ІІ місце у ІІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край!»
  12. СТЕФАК Владислава – учениця 5 класу Печеніжинського ліцею за зайняте ІІІ місце у ІІІ етапі обласного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край!»