Ярмарок на підтримку Збройних Сил України в Печеніжинському ліцеї
Освіта
Доброчинна подія об’єднала учнів 10-х класів, які були ініціаторами ярмарку, їхніх батьків та класних керівників .
Кожен клас, який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників.
Учні активно запрошували до своїх столів, рекламували товар, у який було вкладено частинку душі. Домашню випічку та вироби охоче розкуповували не тільки діти, а й працівники ліцею. Відвідавши ярмарок, кожен отримав незабутні емоції, а головне – підтримав наших захисників.
"Дякуємо всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил", - повідомляють на сторінці Печеніжинського ліцею.
![](/storage/news/galleries/fb823e4e3239573c34bce603a1c0c1e3.jpg)
![](/storage/news/galleries/a748915dba0574091ddb210fed3647ae.jpg)
![](/storage/news/galleries/98096513a09eb395e90f9b6e45b713e2.jpg)
![](/storage/news/galleries/0bda71a3bd5d53005c762bce6722e40e.jpg)