З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

09.11.2019

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Печеніжинської ОТГ!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Кажуть, кожен народ існує доти, доки живе його культура. Наша громада багата творчими талантами. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич нашої громади, своєю плідною творчою працею.

Бажаємо Вам творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!